Efekty

PACJENTKA lat 48

Od czterech lat nawracająca grzybica pochwy. Objawy: pieczenie, swędzenie, białe, gęste upławy, ból w trakcie stosunku. Leczenie preparatami przeciwgrzybicznymi od 3 miesięcy.

Zastosowana kuracja: 3 razy dziennie picie odwaru z Wilcaccory kory Reishi puder.

Po upływie 1,5 miesiąca dokuczliwe objawy ustąpiły. Wymaz – (badanie mikroskopijne) i posiew materiału wykazał brak obecności Candida.

 


PACJENT lat 63 – naukowiec

Dolegliwości ze strony układu moczowego. Lekarz urolog kieruje na badania dodatkowe, USG, biopsję i badanie histopatologiczne gruczołu krokowego z podejrzeniem raka prostaty – skierowanie do Instytutu Onkologii w Warszawie. Tam potwierdzają rozpoznanie. Leczenie zachowawcze. Od stycznia 2006 chory przyjmuje Wilcaccorę. Lipiec 2006 – stwierdzono regresję ogniska hypoechogenicznego w gruczole krokowym, a następne badania wykazały zmiany wsteczne o większym nasileniu. Poziom hormonu gruczołu krokowego (PSA) stopniowo zmniejszał się. Pacjent nadal pił odwary z Wilcaccory. Badania PSA wykonane w marcu 2007 wykazało poziom hormonu w granicach normy. Pacjent nie ma żadnych dolegliwości, czuje się dobrze, cały czas przyjmuje Wilcaccorę (co sześć miesięcy przerwa na 1 miesiąc) na przemian odwary i kapsułki. USG z 28.I.2010 r nie wykazało obecności nowotworu. Pacjent wrócił do czynnej pracy naukowej.

 


PACJENTKA lat 79

Oponiak mózgu (nawrót po 10 latach), Wilcaccorę przyjmuje od 2005 roku, w miarę możliwości finansowych również Reishi puder.

Proces chorobowy został zahamowany, pacjentka bardzo aktywna w Klubie Seniora (basen, wycieczki, teatr, tańce…)

 


PACJENT lat 62

Rozpoznanie – rak niedrobnokomórkowy płuca, POCP. Pacjent z bardzo złymi rokowaniami zaczął przyjmować Wilcaccorę oraz Reshi puder. Uzyskano przedłużenie życia we względnie dobrej formie o ponad 12 miesięcy.

 


PACJENT lat 61

Rozpoznanie rak dystalnej części przewodu żółciowego wspólnego z przerzutem do węzłów okołotrzustkowych (2004 rok), rokowania 2 tygodnie życia. Po operacji i chemioterapii rozpoczął przyjmowanie Wilcaccory. Dziś jest aktywny zawodowo, czuje się dobrze, jeździ na rowerze z Warszawy do Łomianek (po zakup kolejnych opakowań Wilcaccory), pije na zmianę odwary z liści i kory, niechętnie robi niezbędne przerwy (co sześć miesięcy – miesiąc przerwy). Badania wykazują brak ognisk nowotworowych.

 


PACJENT lat 57

Rozpoznanie – nowotwór prostaty (PSA 60 ng/ml). Wilcaccorę przyjmuje od 2007 roku i Reishi puder. Wyniki PSA z sierpnia 2008 0,011 ng/ml. Pacjent w bardzo dobrej formie.

 


PACJENT lat 68

Rozpoznanie – nowotwór płuc z przerzutami. Pacjent pił odwary z Wilcaccory oraz przyjmował Reishi puder od 2008 roku. Na jesieni 2009 wykonano badanie PET w szpitalu wojskowym w Warszawie i nie stwierdzono obecności komórek nowotworowych. Pacjent w bardzo dobrej formie, nie przerywa przyjmowania Wilcaccory (odwary na zmianę z kapsułkami Wilcaccora forte)


Komentowanie jest wyłączone.