Reishi Krem

reishi krem baner „Rzadkość stwarza kosztowność, a niedostatek rodzi wyjątkowość”

Reishi to niezwykły grzyb zwany również „Czarodziejską Rośliną”. W przyrodzie występuje stosunkowo rzadko np. w Azji, Ameryce Południowej gdzie, w naturze, rośnie w górach na obumarłych pniach, a także na drzewach, w miejscach gęstego zalesienia i dużej wilgotności.
Pierwsze opisy grzybka Ling Zhi, w Japonii zwanego Reishi, pojawiły się w III w p.n.e.. W tych czasach był on dostępny tylko dla władców i najbogatszych rodów. Wierzyli, że dzięki niemu ich dynastie będą nieśmiertelne.
Współcześnie najczęściej jest hodowany i wykorzystywany głównie w celach zdrowotnych. Występuje w różnych odmianach (czerwony, fioletowy,
niebieski, żółty, czarny i biały), z których najcenniejsza pod względem zdrowotnym jest odmiana czerwona. Jaskrawo błyszczący, o kolorze burgundzkiej czerwieni – Reishi posiada ponad dwieście niezbędnych składników odżywczych i jest najlepszym zdrowotnym pokarmem jaki wytworzyła dotychczas natura. Jak żaden inny grzyb czy roślina jest bogaty w german, triterpeny, ganodermy, antyoksydanty, aminokwasy oraz inne substancje co czyni go wyjątkowym. Potwierdziły to szerokie badania przeprowadzone przez wiele placówek naukowych na świecie.
Japońscy specjaliści od kosmetologii, w oparciu o badania naukowe, zwrócili uwagę na wykorzystanie niezwykłych właściwości grzyba i jego zbawiennego wpływu na skórę.

Reishi Krem właściwości

  • Reishi oczyszcza komórki za zbędnych produktów przemiany materii,
  • przedłuża życie komórek, ponieważ hamuje proces skracania się łańcuchów telomerów (odcinek DNA znajdujący się przy końcach chromosomów) – hamuje proces starzenia się komórek,
  • nawilża skórę,
  • odnawia komórki ludzkiego ciała (zawiera ponad 100 antyoksydantów),
  • rewitalizuje skórę – witaminy i składniki mineralne (żelazo, magnez, wapń, cynk, miedź, mangan, german),
  • zawarty w kremie grzyb Reishi wspomaga naprawę DNA uszkodzonego przez czynniki zewnętrzne (promieniowanie UV) i wszechobecne wolne rodniki,
  • zawarty w kremie olej arganowy, zwany eliksirem młodości lub marokańskim złotem, intensywnie nawilża i napina skórę nie powodując podrażnień.
  • Wysoka zawartość NNKT i naturalnych antyutleniaczy odżywia i opóźnia proces starzenia się skóry, regeneruje i odkaża
  • nie zawiera parabenów

Reishi Krem d
Systematyczne stosowanie REISHI KREM pozwala nie tylko zachować ale wręcz odmłodzić skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Krem dostępny w naszym sklepie

Działanie kremu można wzmocnić stosując do wewnątrz kapsułki REISHI FORTE

Opinie użytkowników

 

Komentowanie jest wyłączone.