Ganomix kapsułki

Ganomix_kapsGanomix to wyjątkowy preparat składający się z kory Uncaria tomentosa (Vilcacora) i zarodników grzyba Reishi (Ganoderma lucidum). Posiada wielokierunkowe działanie terapeutyczne, które z powodzeniem można wykorzystać wspomagając leczenie wielu chorób.

Ze względu na zawartość Vilcacory (Uncaria tomentosa ) – preparat będzie posiadał działanie przeciwwirusowe, przeciwgrzybiczne, przeciwbakteryjne oraz przeciwzapalne, immunostymulujace i przeciwwolnorodnikowe. Wilcashi wzmacnia organizm człowieka. Przyspiesza regenerację komórek i powrót do równowagi po przebyciu długotrwałych schorzeń. Chroni organizm przed negatywnym wpływem środowiska i chorobami cywilizacyjnymi. Działa wspomagająco w infekcjach, osłabieniu i chronicznym zmęczeniu. Ze względu na swoje działanie na układ immunologiczny oraz działanie przeciwwolnorodnikowe może być wykorzystany w profilaktyce antynowotworowej, łagodzi także skutki uboczne chemio- i radioterapii. Można go stosować wspomagająco w chorobach reumatoidalnych i dolegliwościach przewodu pokarmowego.

Ze względu na obecność w preparacie zarodników Reishi, Ganomix można stosować w zapobieganiu i wspomaganiu leczenia wielu chorób cywilizacyjnych np. sercowo-naczyniowych, nowotworowych, cukrzycy, itp. Reishi ma również działanie regenerujące na skórę, poprawia odporność organizmu, obniża poziom cholesterolu, pomaga łagodniej przejść meno- i andropauzę, wzmaga aktywność seksualną.

Przeprowadzono wiele badań nad właściwościami Reishi. Sadava i wsp. stwierdzili, że Reishi działa toksycznie zarówno na lekowrażliwe jak i na lekooporne linie komórkowe drobnokomórkowego raka płuca. Może powodować powrót uprzednio niewrażliwych na chemioterapię komórek nowotworowych do stanu wrażliwości na zastosowane uprzednio leki. [1]

Z pracy Wang’a wynika, że ekstrakt z Reishi wykazuje działanie przeciwnowotworowe i ochronne na komórki zdrowe chroniąc je przed uszkodzeniami spowodowanymi przez chemio- i radioterapię.[2]

1. Sadava D, Still DW, Mudry RR, Kane SE. Cancer Lett. 2009 May 18;277(2):182-9. Effect of Ganoderma on drug-sensitive and multidrug-resistant small-cell lung carcinoma cells.
2. Wang DH, Weng XC. Zhongguo Zhong Yao Za Zhi. 2006 Oct;31(19):1618-22 Antitumor activity of extracts of Ganoderma lucidum and their protective effects on damaged HL-7702 cells induced by radiotherapy and chemotherapy. School of Life Sciences, Shanghai University, Shanghai 200444, China.

Produkt pakowany po 120 kapsułek, najlepiej dawkować dwa razy dziennie po dwie kapsułki przed posiłkiem.

Komentowanie jest wyłączone.